Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Turystyka > Domy wypoczynkowe > Dom Wypoczynkowy U Anioła

Dom Wypoczynkowy U Anioła

Dane teleadresowe:

Beskidzka 68
Korbielów 34-335
Telefon: (33) 863 40 24
Strona internetowa: www.korbielow.net.pl

Opis:

Nasza firma jest jedną z najstarszych w Korbielowie z 25 letnimi tradycjami.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zdolną do prowadzenia szkoleń narciarskich, obozów, koloni, zielonych szkól, obozów językowych, imprez integracyjnych, wycieczek. Współpracujemy z jedną z najlepszych szkół narciarskich w Polsce-carvingsport oraz innymi firmami, co pozwala na bieżąco poszerzać naszą ofertę dla Państwa. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo wyjechać na narty w dowolne miejsce na Ziemi pod opieką prawdziwych narciarzy.

Posiadamy również teren do okoła domu gdzie znajdują się boiska, wiata na gril, plac zabaw dla dzieci. Organizujemy również zawody narciarskie dla firm, szkó,ł i urzędów miast. Przez cały rok jesteśmy gotowi sprostać Waszym wymaganiom i zorganizować ciekawy wypoczynek,od wylegiwania się na słońcu po ekstremalne przeżycia.

bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2706
dom wypoczynkowy, Korbielów, w Korbielowie, prowadzenia szkoleń narciarskich, obozy, kolonie, zielone szkoły, obozy językowe, imprezy integracyjne, wycieczki,,Domy wypoczynkowe,Dom Wypoczynkowy U Anioła katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.642 s