Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Kursy i szkolenia > Cogito

Cogito

Dane teleadresowe:

Radziechowy 1106
34-381
Telefon: (33) 470 68 07
Telefon: 0-791416478
Strona internetowa: www.szkolenia.e-cogito.edu.pl
Skype: e-cogito

Opis:

Inicjatywa Cogito została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które pragną świadomie i efektywnie podejmować decyzję dotyczące rozwoju osobistego i zawodowego.

Wartości, którymi kierujemy się w pracy to:
* entuzjazm i zaangażowanie,
* odpowiedzialność i rzetelnosć,
* dobra komunikacja i elastyczność,
* otwartość i kreatywność,
* udane partnerstwo i wzajemna satysfakcja.

Cogito współpracuje z fachowcami z różnych dziedzin naukowych, są to m.in. terapeuci, trenerzy, pedagodzy, konsultanci, psycholodzy, socjolodzy i doradcy. Ich wiedza, bogate doświadczenie i praktyczne, umiejętności tworzenia atrakcyjnych programów edukacyjnych - to niezwykłe cenny intelektualny potencjał Cogito. To dzięki niemu może oferować usługi na najwyższym poziomie, uwzględniając najnowsze trendy i wzorce.

Nasza filozofia
Naszą misją jest wspieranie klientów w samorozwoju, doskonaleniu umiejętności interpersonalnych oraz kształtowanie samoświadomości zawodowej. Im wcześniej zdobędziemy wiedzę na temat własnych predyspozycji, umiejętności i kompetencji tym efektywniej przystosujemy się do warunków zmieniającej się rzeczywistości i wymagań rynku pracy.
Realizujemy nasze przekonanie, że najlepszym sposobem zdobywania i doskonalenia wszelkich umiejętności jest praktyczne ich ćwiczenie przy wykorzystaniu elementów spontanicznej zabawy i jednoczesnym zastosowaniu nowatorskich i klasycznych metod nauczania.

Zdjęcia:

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2710
doradztwo zawodowe, warsztaty, trening interpersonalny, poradnictwo grupowe, poradnictwo indywidualne, orientacja zawodowa,Kursy i szkolenia,Księgarnie,Cogito katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko