Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Transport > Przewozy autokarowe > LeszekBus

LeszekBus

Dane teleadresowe:

Mazańcowice 557
Mazańcowice 43-391
Telefon: 603-706-352
Strona internetowa: www.leszekbus.pl

Opis:

Firma "Leszek Bus"

Jeżeli z jakiegoś powodu potrzebujesz wynająć pojazd z kierowcą, który szybko i bezpiecznie dowiezie z jednego miejsca na drugie uczestników wycieczki, Twoich pracowników czy gości - znajdujesz się w dobrym miejscu!

Firma działa na polskim rynku od 1990 roku, zajmując się przewozem towarów z zagranicy i rozprowadzaniem ich po kraju. Od roku 1996 rozpoczęła swoją przygodę z przewozem osób po Polsce, a następnie wykupując koncesje, przewozem ludzi do Austrii. Wraz ze wstąpieniem Polski do Uni Europejskiej 01.05.2004. firma wystąpiła do ministerstwa o wydanie licencji na przewóz osób po całej Europie którą otrzymała.


Dysponujemy najnowocześniejszym i komfortowym klimatyzowanym busem 20 +1 marki Mercedes Sprinter oraz mniejszy 9 osobowy Renault Trafic. W razie zapotrzebowania jesteśmy w stałym kontakcie z firmami które dysponują nowoczesnymi autokarami i mikrobusami. Nasi kierowcy to wykwalifikowani pracownicy znający podstawy języków niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego. Wysoki standard naszych usług nie oznacza wygórowanych cen.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Przewóz osób Bielsko-Biała i okolice, Międzynarodowy przewóz osób, okolicznościowy transport osób, urlop, wakacje,Przewozy autokarowe, Komunikacja autobusowa, LeszekBus Mazańcowice, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.657 s