Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Usługi > Wypożyczalnie > Przystań wodna Zatoczka

Przystań wodna Zatoczka

Kategoria: Wypożyczalnie

Dane teleadresowe:

Energetyków 1
Międzybrodzie Żywieckie 34-312
Telefon: 502 77 43 89

Opis:

Przystań wodna „Zatoczka” zlokalizowana jest w malowniczym kurorcie Międzybrodzie Żywieckie położona na południowo-wschodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego, utworzonego przez spiętrzenie wód na rzece Soła, w dolinie potoku Isepnica, na stokach gór Beskidu Małego – Żaru, Cisowej Grapy i Jaworzynki.

Szukając doskonałego miejsca na spędzenie aktywnego wakacyjnego bądź weekendowego wypoczynku zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Korzystając z kilkunastu nowych rowerków wodnych w tym dwóch unikatowych typu Łabędź jako jedynych z naszej przystani pływających po tafli Jeziora Międzybrodzkiego i z kilku kajaków można podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy Beskidu Małego, opalać się, a przede wszystkim wypoczywać z daleka od zgiełku metropolii.

Do państwa dyspozycji na terenie przystani znajduje się także nowo wybudowane molo i plaża, a także miejsce w którym wasze pociechy będą się bawić, w skład placu zabaw wchodzi: piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawki. W pobliżu „Zatoczki” znajduje się góra Żar wraz z kolejką linowo-terenową, lotnisko na którym lądują szybowce, tor saneczkowy, park linowy oraz jedna z największych w Polsce elektrowni szczytowo-pompowych z miłym dla oka i okazałym zbiornikiem wodnym znajdującym się na szczycie Żaru. W skład naszych usług wchodzi także baza noclegowa i parking (około 200 miejsc parkingowych, czynny przez cały rok) położony w pobliżu stoku narciarskiego przy pętli autobusowej.

Zdjęcia:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2709
przystań wodna, plaża, sport i rekreacja,Wypożyczalnie, Przystań wodna Zatoczka w Międzybrodziu Żywieckim, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.697 s