Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Edukacja > Szkoły nauki jazdy > DRIVER Szkoła Jazdy

DRIVER Szkoła Jazdy

Dane teleadresowe:

Górecka 65
Skoczów 43-430
Telefon: 661 911 345
Strona internetowa: www.naukajazdy.skoczow.pl
Gadu-Gadu: 20282476

Opis:

 Coraz większe natężenie ruchu drogowego i coraz mniejsze umiejętności kierowców, doprowadziły do zmniejszenia bezpieczeństwa na naszych drogach. Instruktorzy posiadają często wiedzę jedynie teoretyczną i nie potrafią jej wykorzystać w praktyce, a co za tym idzie , nie są w stanie skutecznie przygotować kursantów do poruszania się po drogach. Jazdy szkoleniowe często odbywają się jedynie w pobliżu ośrodków egzaminowania, co sprawia, że kursant potrafi zdać egzamin ale nie potrafi jeździć!!!

Taki stan rzeczy doprowadził do skrzyknięcia się garstki ludzi z pasją. Posiadających umiejętności a nie tylko teoretyczna wiedzę. Ludzi, którzy przejechali miliony kilometrów po drogach całej Europy samochodami różnej wielkości w rożnych warunkach pogodowych i drogowych.

Nasi instruktorzy nie tylko przekażą wam swoja wiedzę, ale także doświadczenie zdobyte w czasie wieloletniej praktyki. Chcemy aby nasi kursanci byli najlepiej przygotowani do jazdy po drogach. Nauczymy Was myśleć i wykorzystywać zdobyte umiejętności. Wpłynie to z pewnością na bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
nauka jazdy, kursy, szkolenia, prawo, jazdy, doszkalanie, driver, sikora, Szkoły nauki jazdy,Kursy i szkolenia, DRIVER Szkoła Jazdy Skoczów, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.685 s