Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Turystyka > Pensjonaty > Sasanka

Sasanka

Kategoria: Pensjonaty

Dane teleadresowe:

Narciarska 22
Szczyrk 43-370
Telefon: (33) 817 93 92
Telefon: (33) 817 97 70
Telefon: 604 51 49 54
Strona internetowa: www.sasanka.com.pl

Opis:

Zapraszamy na śnieżne "białe szaleństwo" zimą:
na nartach, snowboardach, skuterach śnieżnych, w tereny gdzie znajdują się największe i najbardziej urozmaicone skupiska tras narciarskich i wyciągów w Polsce (ponad 30 wyciągów orczykowych, wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne, 60 km tras narciarskich, stoki dla początkujących), wszystko 150m od Sasanki. Dodatkową atrakcją dla początkujących narciarzy jest możliwość skorzystania z kursu nauki jazdy na nartach i snowboardach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów np Szkoły NOVA (nauka odbywa się na stokach sztucznie dośnieżanych, odległych od Sasanki ok 100m.)

W cieplejszych porach roku proponujemy wędrówki górskimi szlakami turystycznymi, wyprawy trasami rowerowymi, wszystkie o różnym stopniu trudności. Można równieź szybować na paralotniach (proponujemy naukę z instruktorem w szkole paralotniarskiej).

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2694
Sasanka, Pensjonat Sasanka, Pensjonaty Szczyrk, Pensjonaty w Szczyrku, Szczyrk, wypoczynek, noclegi, Pokoje katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko