Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Motoryzacja > Warsztaty > Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Henryk Laszczak

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania Henryk Laszczak

Kategoria: Warsztaty

Dane teleadresowe:

Jasna 15
Szczyrk 43-370
Telefon: 502 143 570
Strona internetowa: www.laszczak.com.pl

Opis:

Nasza firma zajmuje się innowacyjnym usuwaniem wgnieceń karoserii bez konieczności ponownego lakierowania. Technika, którą stosujemy nie uszkadza lakieru, ponieważ polega ona na wypychaniu uszkodzonej powierzchni od wewnętrznej strony.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników uzyskujemy w 100% pożądany efekt i gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Precyzja i umiejętności nabyte przez nich za granicą, bezpośrednio przekładają się na krótszy czas naprawy samochodu. Koszt naszych usług jest nieporównywalnie niższy od metod stosowanych w dotychczasowym blacharstwie, gdyż nasza technika nie wymaga szpachlowania i ponownego lakierowania.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
lakiernictwo, karoserie, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, serwis pojazdów, blacharstwo samochodowe, warsztaty samochodowe, mechanika samochodowa, usuwanie wgnieceń, lakiernictwo lakiernik bielsko, lakiernictwo bielsko, blacharstwo szczyrk, lakiernik szczyrk, lakiernictwo szczyrk, samochód po gradobiciu, usuwanie wgnieceń karoserii, uszkodzenia po gradobiciu, szkody po gradobiciu, naprawa karoserii, naprawa bez lakierowania, usuwanie szkód po gradobiciu, naprawa samochodu po gradobiciu, naprawa po gradobiciu, naprawa po gradzie, usuwanie wgnieceń po gradzie, likwidacja, usuwanie, wgniecenia, po gradobiciu, gradobicie, karoserii, blacharskie, usługi, bielsko-biała, blacharz, blacharstwo, uszkodzenia, henryk laszczak, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.685 s