Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Urzędy i instytucje > Fundacje > Fundacja Wchodzę w To

Fundacja Wchodzę w To

Kategoria: Fundacje

Dane teleadresowe:

ul. Batorego 36/25
Tychy 43-100
Telefon: 533 299 000
Strona internetowa: www.wchodzewto.org

Oddziały firmy:

Fundacja działa na terenie całego kraju.

Opis:

Dla kogo Fundacja? Fundacja WCHODZĘ W TO działa na rzecz wszystkich osób chorych, bez względu na rodzaj schorzenia, płeć, czy wiek, aby zmniejszyć margines ich życia na obrzeżach społeczności; a w szczególności na rzecz osób z chorobami stopy i stawu skokowo-goleniowego. Misja: Aby wspierać nogi, bierzemy sprawy we własne. ręce! Dlaczego Fundacja? Od 5 lat doskonale wiem, co to znaczy nie chodzić i czym są schorzenia stawu skokowego. Na początku było. osamotnienie. Nigdzie nie mogłam znaleźć informacji o mozliwościach leczenia, ani o osobach tak chorych, jak ja.
Gdybym wtedy wiedziała, gdzie i jak się leczyć, gdybym znalazła ludzi takich jak ja. Nie znalazłam - dlatego, aby pomóc nogom, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Stąd pomysł na naszą Fundację. Renata Szot Co robimy w Fundacji? Pomagamy spełniać marzenia osób chorych, a zwłaszcza cierpiących na schorzenia narządu ruchu - przejść przez życie, a w szczególności: pomagamy przez dostęp do informacji dla pacjentów; pomagamy przez wpływanie na zwiększenie standardu leczenia dzięki dotarciu do lekarzy i rehabilitantów, będących profesjonalistami w swojej dziedzinie; pomagamy przez działania minimalizujące życie niepełnosprawnych na obrzeżach społeczeństwa; pomagamy przez prowadzenie subkont umożliwiających zbiórkę pieniędzy na leczenie.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2695
Chorzy, niepełnosprawni, pomoc, fundacja, subkonto, wchodzę w to, staw skokowy, złamanie kości skokowej, choroby stopy, choroby stawu skokowego, leczenie stopy, martwica kości, zespół sudecka, artroskopia, proteza stawu skokowego, endoproteza stawu,Fundacje,Fundacja Wchodzę w To katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko