Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Medycyna i zdrowie > Szpitale > Śląskie Centrum Rehabilitacji

Śląskie Centrum Rehabilitacji

Kategoria: Szpitale

Dane teleadresowe:

Zdrojowa 6
Ustroń 43-450
Telefon: 033 854-16-32
Fax: 033-854-25-86

Opis:

 

Jesteśmy zespołem wybranych i oddanych pacjentom fachowców, wyspecjalizowanych we wczesnej rehabilitacji osób po przebytych zawałach i operacjach serca oraz urazach i operacjach ortopedycznych.

W naszej pracy kontynuujemy i rozwijamy cenne doświadczenia zdobyte w trakcie 10 letniego funkcjonowania w latach 1990-2000 jako Wydział Zamiejscowy Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "REPTY" w Tarnowskich Górach, ośrodka o 40 letniej tradycji, współtwórcy uznanego w świecie Polskiego Modelu Rehabilitacji.

Szpital w Ustroniu jest 139 - łóżkowym specjalistycznym szpitalem rehabilitacyjnym. Rehabilitacja oparta jest na nowoczesnej diagnostyce z pełną gamą zabiegów fizykoterapeutycznych. Pacjenci przebywają w 2 i 3 osobowych pokojach.Każdy pokój posiada telewizor, własną łazienkę i balkon z którego rozciąga się piekny widok na otaczające szpital łańcuchy górskie i położone w dolinie Wisły miasto Ustroń. W uznaniu wysokiej jakosci usług Śląskie Centrum Rehabilitacji uzyskało akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Naszą misją, podstawowym celem i pragnieniem naszego personelu jest przywrócić Państwu radość życia po przebytej chorobie lub operacji. Zajmujemy się odrębnie każdym naszym pacjentem i jego problemami.

ŚLĄSKIE CENTRUM REHABILITACJI W USTRONIU - TO SZPITAL Z SERCEM !

 

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2711
Śląskie Centrum Rehabilitacji w Ustroniu, Ustroń, w Ustroniu, rehabilitacja, kardiologia, poradnia kardiologiczna katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.692 s