Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Finanse > Biura rachunkowe > Biuro Rachunkowe Teresa Szulc

Biuro Rachunkowe Teresa Szulc

Kategoria: Biura rachunkowe

Dane teleadresowe:

Oś. XX-lecia II RP 10/11 m.36
Węgierska Górka 34-350
Telefon: +48 795 532 379
Strona internetowa: www.rachunkoweszulc.pl

Opis:

Biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości. W swojej ofercie posiada również prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Oczywiście nierozerwalnie łączy się to z obsługą podatkową (CIT, PIT, VAT) a także sprawozdawczością wobec różnych instytucji (NBP, GUS, PFRON, Urząd Celny). Ponadto biuro zajmuje się pomocą doradczą w zakresie prowadzonej działalności.

Naszych klientów informujemy na bieżąco o zmianach w przepisach i przypominamy o terminach podatkowych. Stawiamy na kontakt z Klientem i dlatego jesteśmy stale dostępni przez kanały nowoczesnej komunikacji. Usługi znajdujące się w ofercie biura mogą być świadczone również w języku włoskim.
bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2706
biuro rachunkowe, księgowa, księgowość, rozliczenia roczne, pity, ewidencje, ZUS, VAT, Biura rachunkowe, Biuro Rachunkowe Teresa Szulc Węgierska Górka, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.652 s