Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Turystyka > Agroturystyka > Gospodarstwo Agroturystyczne Emilia

Gospodarstwo Agroturystyczne Emilia

Kategoria: Agroturystyka

Dane teleadresowe:

Wyzwolenia 2
Wisła 43-460
Telefon: (33) 855 26 51
Strona internetowa: www.emilia.wisla.pl

Opis:

Gospodarstwo Agroturystyczne EMILIA przyjmuje Gości przez cały rok. Dla osób spędzających zimowy wypoczynek w Wiśle nasz Dom jest dogodnym miejscem wypadowym do Centrów Narciarskich oraz dla celów spacerowych. Od wiosny do jesieni zachęcamy Państwa do wypoczynku w naszym ogrodzie, który położony jest u samego początku rzeki Wisły.
Osoby, które wypoczywają w naszym Domu, zachęcamy do poznania atrakcji Wisły i okolic. Proponujemy skorzystanie z jazdy konnej lub bryczką oraz możliwości połowu ryb we własnym stawie.
Na specjalne zamówienie przygotowujemy dania kuchni regionalnej. Dla gości dostępne są maliny z własnej plantacji oraz domowe przetwory mleczne i mięsne.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2695
wisła, w wiśle, gospodarstwo agroturystyczne, rzeka wisła, jazda konna, połów ryb, dania kuchni regionalnej, domowe przetwory, agroturystyka, Gospodarstwo Agroturystyczne Emilia katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.888 s