Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Nieruchomości > Agencje nieruchomości > Józef Kufel Nieruchomości

Józef Kufel Nieruchomości

Dane teleadresowe:

al. Piłsudskiego 34/1
Żywiec 34-300
Telefon: 33 860 05 55
Telefon: 601 996 588
Strona internetowa: www.jkn.com.pl

Oddziały firmy:

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32 (I piętro, pok. 1)
43-300 Bielsko-Biała

Opis:

Józef Kufel Nieruchomości to jedno z najdłużej aktywnie działających biur nieruchomości w Beskidach. Specjalizuje się w obrocie nieruchomościami na lokalnym rynku, tj. w Bielsku-Białej, powiecie bielskim i powiecie żywieckim (w tym w Żywcu).

Biuro nieruchomości w Żywcu istnieje od 1993 roku. Bielski oddział agencji nieruchomości istnieje od 2017 roku.

Oferta biura nieruchomości obejmuje przede wszystkim kompleksową obsługę sprzedaży i wynajmu nieruchomości, poszukiwanie nieruchomości na zamówienie klienta oraz wycenę nieruchomości komercyjnych (hale, lokale, obiekty) oraz nieruchomości prywatnych (domy, mieszkania, działki).

Agecja nieruchomości JKN współpracuje od wielu lat z doświadczonymi i rzetelnymi podmiotami gospodarczymi, dzięki czemu jej oferta obejmuje również sprzedaż gotowych projektów domów i garaży, doradztwo kredytowe (w szczególności w zakresie kredytów hipotecznych) oraz ubezpieczenie mieszkań i domów w powiatach żywieckim i bielskim.

Biuro nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości to doświadczony i rzetelny partner, z którym sprzedaż, wynajem i kupno nieruchomości jest z zawsze gwarancją bezpieczeństwa i solidności.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2658
biuro nieruchomości, agencja nieruchomości, pośrednik nieruchomości, wycena nieruchomości, sprzedaż nieruchomości, poszukiwanie nieruchomości,Agencje nieruchomości,Zarządcy nieruchomości,Józef Kufel Nieruchomości katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.834 s