Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Motoryzacja > Części motoryzacyjne > Autozłom Metalik

Autozłom Metalik

Dane teleadresowe:

Leśnianka 81
Żywiec 34-300
Telefon: 33 823 02 12
Strona internetowa: www.autokasacja24.com/

Opis:

Skup aut Śląsk to oferta, z której skorzystają wszyscy mieszkańcy Żywca, ale i Bielska-Białej. Obydwa miasta są ze sobą świetnie skomunikowane, a stosunkowo niewielka odległość sprawia, że zarówno Bielsko-Biała, Żywiec, jak i inne okoliczne rejony, mogą liczyć na fachową pomoc oraz dojazd po auto, które ma zostać przekazane. Dojazd po pojazdy przeznaczone między innymi do zezłomowania, możliwy jest na terenie Bielska-Białej.
Prowadzimy skup samochodów i auto złom w Żywcu k. Bielska-Białej (Śląskie). Zajmujemy się kasacją pojazdów i pomocą w ich wyrejestrowaniu. To wciąż tylko część z szerokiej oferty, na jaką można liczyć, wybierając auto złom Śląsk. W dyspozycji pozostaje nowoczesny sprzęt, który pozwala szybko i bezpiecznie zmiażdżyć zarówno samochód osobowy, dostawczy, jak i bus.

bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2703
auto złom bielsko biała, auto złom śląsk, skup aut śląsk, skup samochodów śląsk, używane części samochodowe śląsk, szrot bielsko biała, Części motoryzacyjne, Autozłom Metalik, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.643 s