Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Okna i drzwi > Budstar - Okna Drzwi

Budstar - Okna Drzwi

Kategoria: Okna i drzwi, Meble

Dane teleadresowe:

Sporyska 50
Żywiec 34-300
Telefon: 48 33 861 7986
Strona internetowa: www.budstar.pl

Opis:

 Firma BUD-STAR s.c. powstała w 1997 roku i od początku swojej działalnosci zajmowała się sprzedażą i montażem stolarki okiennej i drzwiowej.
Stały rozwój firmy doprowadził do poszerzenia asortymentu oraz usług przez nas proponowanych. obecnie w trzech naszych oddziałach o łacznej powierzchni ok.1000 m2 prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną wysokiej jakości stolarki pcv, drzwi wewnętrznych i zewnetrznych, bram garażowych, okien dachowych, podłóg panelowych. W każdym z nich można liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc.
Od roku 2008 zajmujemy się także produkcją mebli kuchennych, mebli do salonu, do sypialni, szaf przesuwnych oraz zabudową wnęk.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
BudStar, Zywiec, okna, drzwi zewnetrzne, drzwi, drzwi wewnetrzne, ukucia drzwiowe, meble, meble kuchenne, meble do salonu, meble do sypialni, szafy przesuwne, zabudowa wnęk, plastove okna, okna PVC, dvere, pvc, pcw,Okna i drzwi, Meble,Budstar Zywiec, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.951 s