Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Budownictwo > Okna i drzwi > Twoje-okna

Twoje-okna

Dane teleadresowe:

Nad Markiem 5
Żywiec 34-300
Telefon: 796 490 859
Strona internetowa: www.twoje-okna.com

Opis:

TWOJE-OKNA pomaga klientowi kupić okna w dobrej cenie. Stawiamy na jakość naszych produktów. Wiemy, że oferujemy dobrą cenę dostosowaną do jakości naszych produktów. Już od 20 lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji.

To nasza duma – pozwoliła na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a także na całkowitą automatyzację produkcji. Firma jest znanym producentem okien i drzwi balkonowych, działającym na rynku od 2000 roku. Doskonała znajomość branży i aktualnych potrzeb rynku pozwala nam na wykonawstwo okien energooszczędnych i nowoczesnych. Dopiero po spotkaniu z Klientem na inwestycji możemy podjąć rozmowę co do konkretnych wytycznych montażu okien, bo każda inwestycja jest inna i nie wszystko można zastosować. Cieszą nas inwestorzy, którzy poświęcają sporo czasu na spotkania i rozmowy z nami, tylko wtedy unikniemy błędów i poprawek i prace będą wykonane należycie.
Dobra współpraca to klucz do sukcesu, a tego życzymy naszym Klientom.


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2701
okna, okna pcv, okna drewniane, okna aluminiowe,Okna i drzwi,Materiały budowlane,Twoje-okna katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko