Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Transport > Przeprowadzki > Beskid Przeprowadzki

Beskid Przeprowadzki

Kategoria: Przeprowadzki

Dane teleadresowe:

srednia 217
Bielsko - Biała 43-384
Telefon: 790 481 789
Telefon: 790 690 949
Strona internetowa: www.beskid-przeprowadzki.pl

Opis:

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie by móc profesjonalnie zorganizować przewóz powierzonego nam ładunku. Istotą naszej działalności jest transport drogowy rzeczy w kraju i zagranicą.

Specjalizujemy się w transporcie expressowym samochodami o ładowności do 1,5t. Służymy klientom swoimi umiejętnościami w zakresie usług transportowych, przeprowadzek oraz likwidacji. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie. Nasze cechy to profesjonalizm, doświadczenie i odpowiedzialność. Naszym celem jest dążyć do perfekcji na każdym kroku. Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient.

Zarówno dostarczamy jak i odbieramy towary z całej Polski i UE, zaczynając od doładunków, kartonów i pojedynczych palet po ładunki całopojazdowe.

Nasze ukierunkowanie na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług z zachowaniem indywidualnego podejścia do klienta, sprawia że jesteśmy postrzeganie jako solidny i rzetelny przewoźnik.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2708
przeprowadzki,przeprowadzki bielsko-biała,przeprowadzki bielsko,przeprowadzki domów, przeprowadzki mieszkań,przeprowadzki biur, Przeprowadzki, beskid-przeprowadzki, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.669 s