Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Katalog stron > Zakupy > Sklepy internetowe > BARTERKEY

BARTERKEY

Dane teleadresowe:

Tenisowa 23
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 602 404 568
Strona internetowa: www.barterkey.eu

Opis:

Jesteśmy Firmą consultingową, która powstała po to by wspierać przedsiębiorców w ich codziennej rzeczywistości biznesowej. Platforma barterowa, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować to jeden z wielu, choć wyjątkowy, klucz do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jesteśmy przekonani, że za jego pomocą uda się poprawić przepływ towarów i środków płatniczych firmy na każdym etapie rozwoju. Platforma, poza istotnym wpływem na polepszenie kondycji finansowej, daje rózwnież możliwość promowania przedsiębiorstwa oraz jego produktów stanowiąc żywą i dynamiczną reklamę.

Barter pozwala zbyć trudne do upłynnienia towary, jest również alternatywnym sposobem przyjmowania płatności od kontrahentów nie posiadających gotówki. W ocenie ekonomistów jest swoistą tarczą na kryzys oraz innowacyjnym narzędziem do rozwiązywania problemów finansowych.

Zapraszamy do skorzystania z platformy Przedsiębiorców, zwłaszcza tych z sektora mikro, małych i średnich firm. Do Państwa dyspozycji pozostają dedykowani handlowcy, którzy pomogą przy transakcjach oraz ułatwią nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Wyszukiwarka
Słowo:
Miasto:

Dodaj wpis

Beskidia poleca


edycja wpisuPowiadom mnie o nowościach:
Statystyka
Ilość firm w katalogu:2713
wymiana, waluta lokalna, partnerstwo w biznesie, handel.,Sklepy internetowe, BARTERKEY Bielsko-Biała, katalog firm, katalog firm bielsko, baza firm bielsko, baza danych bielsko, największy katalog firm bielsko, dodaj firmę za darmo, darmowy katalog firm, najlepsze firmy z bielska, Bielsko-Biała, angielski bielsko, szkoły językowe bielsko praca bielsko
Czas generowania strony: 0.725 s